Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 290 komentarzy

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Moje komentarze

 • Podsumowanie
  Artykuł, dobry, ukazuje aktualną sytuację i zachowanie środowisk.
  Błąd! Błąd! Błąd!
  To, co komentujecie pod artykułem, to obraz naszego największego błędu społecznego, który pozwala na realizację planów wielkich mocarstw na terenie Polski.
  Co wy prezentujecie?
  Jak można ubliżać temu czy tamtemu, jak można przyklejać łatki innym, jeśli samemu nic dobrego dla Polski się nie zrobiło?
  Opisujecie zło, jakie było i jest za rządów pc, sld, zchn, po, pis, czy związków typu solidarność i tak można mnożyć.
  Może ktoś napiszę, jaka partia powinna rządzić w Polsce i umotywować dobrymi przykładami a może powinniśmy oddać swoją suwerenność, wolność i narodowość na korzyść innego państwa?
  Polsce potrzebny jest spokój i zjednoczenie a nie opluwanie się na wzajem.
  Her Tusk! Du must!
 • Seryjni pechowcy!
  Biedny, bogaty młody człowiek, który zapomniał o przepisach ruchu drogowego, nic nie widząc i nie słysząc miał pecha i zajechał drogę pani Premier. Jego pech doprowadził go do bogactwa i sławy a Premier o mało nie zginęła. Sytuacja była dość groźna, poduszki powietrzne nie zadziałały i tylko pasy uratowały jej życie. Dziwne są te sytuacje z seryjnym pechem a niesprawność aut zadziwia, a to stara opona a to niedziałające poduszki.
  Zadziwiająca jest też natychmiastowa spontaniczna i darmowa pomoc opozycji skierowana do młodego kierowcy. Jak dotąd żadna sytuacja nie spowodowała takiej reakcji dawnych grup władzy.
  Czy ktoś kiedyś spotkał się ze spontaniczną, darmową pomocą polityków i adwokatów?
  Katastrofa smoleńska poruszyła cały świat a jej dziwny pech wskazuje na wyjątkowo perfidną zbrodnię w XXI wieku, w którą aż trudno uwierzyć. Dziś wszyscy dowiadujemy się jak działało nasze państwo i jaką władzę i przywileje mieli komuniści. Komuniści obsadzili wszystkie stanowiska w kraju i czerpali ogromne korzyści. Sąd obnażył swoje prawdziwe oblicze, komornicy, prawnicy, prokuratorzy, biznesmeni, bankowcy to jedna sicz piastująca władzę i wypijająca krew z Polaków.
  Demokracja, o którą walczy zniesławiony KOD, Nowoczesna i PO, to demokracja jednostronna. Wszyscy muszą pracować minimum 20-25 lat i mieć odpowiedni wiek, aby przejść na śmiesznie niską emeryturę, która wynosi 1/3 pensji. Sędzia zwolniony jest ze składek ZUS, czyli nie odkłada nic na swoją emeryturę, wystarczy mu 3 lata pracy, aby nabył prawo do emerytury wynoszącej 100% pensji, czyli od 10 tyś w górę.
  Sędzia nie musiał ujawniać swojego majątku, mógł łamać prawo w Sądzie, na ulicy i w sklepie i za nic nie odpowiadał.
  Dopóki PiS nie zmieni prawa i nie wyczyści kraju z tych osobników, nie mamy miejsca do normalnego życia w tym kraju.
  "Seryjny wypadek". Czy to pewna wersja "startegii żaby"?
 • @s.r. 60 l. 11:53:22
  Masz rację, że podobne przypadki zdarzają się na całym świecie, ale jeśli chodzi o Polskę to jest to ciąg dalszy tworu komunistycznego, który wciąż trwa. Dziś są to sami komuniści ich synowie, kuzyni, znajomi i ci, co się dla nich dobrze przysłużyli. Tu nie chodzi o załatwienie sprawy jakiejś osobie, tu chodzi o stosunek sędziego do jego zawodu, przestrzeganie i stanie na straży prawa, dbanie o własne dobro i korzyści bez względu na skutki wynikające dla stron z jego decyzji.
  Co do Ministra, to widocznie wie pan coś o czym nikt nie wie i na to potrzebne są dowody a nie dywagacje. Jedno jest pewne, że to, co było doprowadzało wielu ludzi do utraty zmysłów, samobójstw lub samosądów.
  Sędziowie to kolejna grupa o wysokim mniemaniu o sobie i wyższości własnej rasy nad rasą analfabetów.
  Niezawisły sędzia!
 • Bezprawie w sądach
  Właśnie wczoraj napisałem artykuł jak w Polsce dochodzi się prawa w sądach. Sędzia to zwykły łobuz tylko z ogromnymi możliwościami i całkowitą bezkarnością. Nie chodzi tu o zarobki czy kradzieże w marketach, ale o łamanie prawa na sali sądowej. Za znane sobie korzyści, sędzia jest w stanie wodę zamienić w wino, ożywić umarłego i uśmiercić niewinnego.
  Na to są dowody i podejrzewam, że wielu by mogło przytoczyć to z własnego doświadczenia. Dziś kradzieże obnażyły trochę prawdy o sądach a ci biedni wielce uczeni ludzie oburzają się na pustych analfabetów zarzucających im jakieś ich winy.
  Pozdrawia
  Sędzio! Nie kradnij! Nie cudzołóż (z podsądnymi)…
 • @ireneusz 14:07:49
  Masz problem, ale to twój problem, patriotyzm nie jest zależny od tego kto w danej chwili rządzi. Szaleńcy rządzili tym krajem przez wiele lat, dziś mamy walkę z patologią i powrót do normalności a jeśli ty tego nie widzisz to tylko z tego powodu, że wyrosłeś w epoce zła i szaleńców i wszystko co normalne po prostu cię przeraża. Byłem w Anglii i wciąż tam mam znajomych, przyjaciół a nawet rodzinę, czas powrotów to czas dobry dla każdej grupy z osobna i nie da się tego klasyfikować a czas kłamstw, zielonych wysp, 100 mln dla każdego i innych kreowanych przez zdrajców pomału się kończy i na taki czas przez ponad 25 lat czekali Polacy.
  Powroty z powrotów
 • Komunizm
  Większość znała prawdę lecz większości ta sytuacja pasowała. Dziś mamy ugruntowanych komunistów w starych i nowych wcieleniach. Są byli i ich synowie,córki i wnuki. Wszyscy cenią sobie i bronią wartości władzy i posiadania nad wartością prawa,wolności,równości i pracy na rzecz własnego narodu. Dzisiejsza totalna opozycja powinna zostać usunięta od władzy oraz zlustrowana i osądzona. Ci ludzie popełniali przestępstwa lata temu, popełniają je wciąż do dziś w różnym stopniu w zależności od sytuacji w kraju. Ci ludzie mordowali i mordują do dziś, mają krew na rękach a nie tylko jakieś kradzieże pendrajwów. Dziś oficjalnie wychodzą na ulicę i szkodzą Polsce, dziś oficjalnie szkalują demokratycznie wybrany Rząd, dziś oficjalnie niszczą dobre imię polaków za granicą.
  Sędzia Tuleja zasądza więzienie za kilkadziesiąt groszy a jego kolega kradnie w sklepie i macha legitymacją wierząc że mu wszystko wolno.
  Setki tysięcy skrzywdzonych przez komunistów obsadzonych na wszystkich stołkach władzy, korupcja i zbrodnia to ich motto.
  Czy dla matki, samobójcza śmierć syna spowodowana działaniem tych ludzi, różni się od śmierci poprzez morderstwo.
  Czym różnią się losy ludzi wygnanych z kraju poprzez np, działania wojenne od losów ludzi wyrzuconych z własnych domów i pozbawionych środków do życia. Co z ludźmi którym odebrano ich własności należące do rodziny i ich całych, co z ludźmi którzy stracili pracę i stabilizację życiową, co z milionami ludzi którzy przez nich nie będą mieli emerytury lub będzie ona śmieciowa. A jak żyli i wciąż żyją komuniści?
  Za dwa tysiące miesięcznie to on nie przeżyje, za sześć tysięcy to tylko idiota albo złodziej może pracować i jak widać w ich szeregach to nawet złodziej za tyle nie pracował np, Marcin P. szef Amber Gold z niczego zarobił miliony pomimo, że prawo nie zezwalało mu na założenie tej działalności ale prawo było i jeszcze w większości jest w rękach tych samych ludzi. Marcin P. został wyrzucony z seminarium duchownego za „demoralizowanie młodych mężczyzn przygotowujących się do święceń kapłańskich”.Miał kontakty z organizacją pomagającą osobom homoseksualnym odnaleźć się w życiu, korzystać z usług męskich prostytutek, bywać w klubach gejowskich oraz wyjeżdżać na wakacje z homoseksualnymi kolegami. Tacy ludzie mieli przez ponad 25 lat władzę nad społeczeństwem i tej władzy oddać nie zamierzają, społeczeństwo złożone z ludzi prawych w większości ubogich i biednych dla nich się nigdy nie liczyło i nie liczy a hasła na demokrację to dla nich zwykły slagon w większości nawet nie znają znaczenia tych słów.
  Odrzucić potwory!!!
 • Potrzeba pilnych zmian
  Ostatnie 29 lat i budowa totalitaryzmu i kumoterstwa we wszystkich strukturach władzy doprowadziło Polskę na samo dno, dno społeczne,gospodarcze,polityczne i obyczajowe.
  Jeśli szybko się od tego nie odetniemy to możemy wprowadzić spychacze i wszystko zaorać.
  Pozdrawiam wszystkich
  Kto zapomniał o „vacatio legis”?
 • @Moher 10:07:13
  To racja.
  Jak dotąd PiS realizuje swoje obietnice wyborcze a walka ze złem jakie pozostało po poprzednikach, jest dla większości zbyt niebezpieczna i bardzo trudna do wykonania. To na co liczy większość wyborców tej partii to przywrócenie praworządności i sprawiedliwości. Mam wystarczającą wiedzę na to, aby wyrazić opinię, że w obecnej chwili jest to jeszcze prawie nie wykonalne.
  Wszystkie urzędy włączając policję, adwokaturę, prokuraturę i sądy są z sobą powiązane swoistym łańcuchem układowym w którym prawo służy tylko dla ich własnych interesów i tym dla kogo i za ile działają.
  Ten łańcuch powiązany był i jeszcze jest z finansjerą i polityką.
  Jeśli dziś pan Rzepliński sam sobie wypłacił 150tyś zł za cztery miesiące niewykorzystanego urlopu bo tak ciężko pracował ( aż 4 sprawy w roku) i w tym czasie będąc w pacy opalał się za nasze pieniądze, to jak działało prawo?
  Ostatnie blokady sejmu świadczą tylko o tym, że przedstawiciele anarchicznej opozycji mieli dotąd pełną władzę i zapewnione bezpieczeństwo. Oni wciąż myślą, że rządzą i wciąż nic im nie grozi.
  Opozycja anarchiczna!
 • To już nawet nie śmieszy
  Totalna opozycja jest opozycją destrukcyjną, czyny tych ludzi bardzo źle o nich świadczą, poczynając od braku logicznego rozumowania, braku kultury do totalnego buntu przeciwko wszystkiemu co robi PiS, nawet ze szkodą dla nas wszystkich i jeszcze za to biorą duże pieniądze z naszych podatków na które zwykli obywatele ciężko pracują.
  Nowoczesną stworzono celowo jako zamiennik awaryjny PO a w obronie ich tez stworzono i opłacano KOD.
  Opozycja anarchiczna!
 • Mocne słowa
  Samo zjednoczenie i wspólna walka o prawdziwą sprawiedliwość, to słuszny kierunek i dużo w tych słowach prawdy, lecz przebija u pana rozgoryczenie ze stopniem podżegania do anarchii a to jest niebezpieczne.
  Aby przekonać się o zamierzeniach trzeba spostrzegać całkowity obraz manipulacji i zmian w umysłach ludzkich od wielu lat. To, co dzieje się dziś w świecie to lustrzane odbicie zmian w Polsce i jak dotąd brak jest takiej siły, aby powstrzymała zarazę, jaka spowiła świat.
  Jako socjolog na pewno pan to zauważył. Według mnie należy skupić się nad kontrolą i społecznym poparciem władzy która sama również nie da rady z tą plagą a w tedy zginie, albo zostanie wchłonięta przez tą plagę i to będzie koniec.
  Wzywam do walki o niepodległość
 • Proszę uważnie słuchać
  Nie rozumiem, dlaczego wprowadza pan zamęt przekształcając sens słów pani B. Szydło.
  Jednoznacznie odniosła się do postępowania prezesa Rzepińskiego i jego kolejnej odsłony teatralnej a nie o wskazanym przez pana buncie sędziów, o który nie było mowy.
  Pozdrawiam
  List do Kancelarii Prezydenta RP
 • Polska
  Sami widzicie,że jest to ważny temat i temat jak rzeka, dotyczy on przecież nas Polaków i takie tematy powinny być poruszane.
  Trzeba docierać z tym do rządzących i pouczać jeśli sami nie widzą lub nie chcą widzieć naszych problemów.
  Pewne jest, że nie powinniśmy kłócić się między sobą nawet mając inne poglądy, powinniśmy zadbać o los każdego z nas. Nie wszyscy imigranci z Ukrainy to banderowcy i nie wszyscy Polacy to złodzieje. Zawsze było tak, że w każdej grupie był kret i wichrzyciel i to on mobilizował tłumy do ukierunkowanego działania. Zawsze przyświecał temu ukryty cel jego mocodawców.
  Teraz zbliża się termin obarczenia obywateli kasami i należy protestować doprowadzając do zmian w prawie, należy też wymusić dokonania zmian prawa w ogóle gdyż do dziś istnieje tylko bezprawie i wszech władza w sądach. Kraj bez prawa jest krajem anarchii i zawsze władza i bogactwo należy do szeroko pojętej grupy mafijnej. Pozdrawiam
  Kasa fiskalna w 2017 roku? A co z obcokrajowcami?
 • @reflexión 10:48:26
  Nie ma ludzi bez wad i winy są tylko naiwni, nieuświadomieni , wykorzystywani, manipulowani , mający własne poglądy i cwani uważający się za cwańszych od pozostałych.
  Kasa fiskalna w 2017 roku? A co z obcokrajowcami?
 • @Repsol 22:58:07
  Tak myślałem, dobrze, że się przyznałeś ale zmień to zdjęcie, osobiście chodzi mi o sam problem kas fiskalnych i obcokrajowców w całości a układy Pis czy PO, to osobny temat choć z pewnością gdzieś w tym tkwią.
  Kasa fiskalna w 2017 roku? A co z obcokrajowcami?
 • @zibi 22:46:32
  To niestety nie mój pomysł a durna wstawka administratora, temat ważny a więc nie będę wstrzymywał tematu do czasu wyjaśnienia.
  Kasa fiskalna w 2017 roku? A co z obcokrajowcami?
 • Mateusz Szczurek PO i inni.
  Po, załatwiła nam wszystkim kasy to jedno ale gdzie są Polacy, czemu nikt nie protestuje, o kila groszy przy podwyżce cen paliw robi się raban a te miliony i tragedie rodzin małych handlowców, którzy zmuszeni zostaną do podwójnych zakupów kas, kas które utrudnią a nie poprawią im styl życia.
  A, kto wypowie się na temat handlujących obcokrajowców i ich udziale w stosunku do Polaków.
  A co z kasą za kasy?
  Kasa fiskalna w 2017 roku? A co z obcokrajowcami?
 • @klementyna 13:56:47
  Nagonka na PiS i Dudę to nic innego jak heroiczna walka o przetrwanie starej nomenklatury. Straszenie wojną, spiski i przepowiednie róznych maści, czuję się jak nawiedzony prze Świadków Jehowy.
  Spotykam osoby wystraszone, że 500+ odbierze im emerytury, że nowe mieszkania wyciągną nasze pieniądze i zabraknie nam na życie, że mocna uzbrojona Polska wywoła konflikt zbrojny denerwując Rosję itp.
  Nomenklatura prze dziesiątki lat stworzyła sobie stanowiska pracy, zapewniła dobrobyt i bezpieczeństwo poprzez bezkarność popieraną przez sąd, prokuraturę i inne, również obsadzone przez swoich.
  Dziś TK pokazał kto rządził w Polsce, sądy pokazały że sędziowie łamią prawo i to prawo stworzone przez nich samych, ich broni.
  Wszelkie zmiany dokonywane przeciwko staremu układowi stanowią dla nich utratę stabilnego gruntu pod nogami.
  Tego na pewno nie zniosą.
  Dziś Duda jest mniejszym złem, a nie dobrym człowiekiem.
 • Demokaracja
  Komentować może każdy i tak jest, ale czy warto komentować coś o czym się wiele nie wie. A zwykli Rosjanie nigdy nie byli zwykli tak jak zwykli Niemcy nie byli zwykli. Trzeba bazować się na historii, doświadczeniach i komuś zaufać. Poprzednie władze doprowadziły przez conajmniej 25 lat doprowadziły Polskę do dna, dna. Nic już nie pozostało a więc może być tylko lepiej i lepiej.
  Znów Nocne Wilki…
 • Druga lista
  Powinna być jeszce druga lista badań, tych na minusie i tu na pierwszym miejscu umieściłbym sądy wzelkiej maści, następnie komorników , prokuraturę, urzędy miejsckie, państwowe itd.
  Kompletny upadek autorytetu instytucji publicznych
 • Prawda
  Nie ma znaczenia, kto i ile zarabia jeśli chodzi o prawdę, w kwestii zarobków rolę odgrywa polityka i podległość innym, którym się służy.
  Tak było dotąd, trzeba mieć nadzieję, że się to zmieni a kierunek jest dobry, wtedy i zarobki wzrosną i będziemy mogli pracować u siebie w kraju dla dobra nas wszystkich a nie u siebie dla niemców i innych narodowości.
  Łopatologia, to dobry kierunek i trzeba go kultywować.
  Polska nie musi kłamać! Prawda nas podniesie!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY