Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Dochodowy kredyt w Starachowicach.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kredyt konsolidacyjny uznany przez sędziego, jako dochód.

 

                                    

 

Kredyt konsolidacyjny uznany przez sędziego, jako dochód.

 

Niestety nie jest to coś, czego byśmy oczekiwali. Nie jest to żaden intratny interes.

Sprawa dotyczy odebrania zwolnienia z kosztów sądowych, jakiego dokonał sędzia Wojciech Kucharski na jednej ze spraw cywilnych w Sądzie Rejonowym w Starachowicach. Sędzia prowadząc sprawę cywilną o zniesienie współwłasności na podstawie złożonego oświadczenia majątkowego i złożonego wniosku kilka lat temu dokonał w stosunku do wnioskodawczyni zwolnienia z kosztów sądowych. W okresie do listopada 2013 roku kilkukrotnie dokonał wywiadu o stanie majątkowym.

Sędzia dokonując wymienionych wywiadów nie miał żadnych zastrzeżeń do 2013 roku.

W 2013 roku po kilku latach uznał, że przyznane wcześniej przez niego zwolnienie zostało podjęte niesłusznie ze względu na zatajenie w Załączniku do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 15 kwietnia 2010 r., informacji o zaciągniętym kredycie konsolidacyjnym. Kredyt ten uznał za dochód a jego niezamieszczenie, jako świadome zatajenie. Wnioskodawczyni podając dane o stanie majątkowym nie zamieściła w/w kredytu konsolidacyjnego, ponieważ była pewna, że podanie kolejnych obciążeń nie jest już konieczne, aby wykazać zasadność przyznania jej zwolnienia z kosztów sądowych. Ponadto informacje o kredycie podane były ustnie podczas wywiadu majątkowego. Sędzia natomiast stwierdził, że dochód w postaci kredytu konsolidacyjnego został przez nią celowo i świadomie zatajony w celu uzyskania w/w zwolnienia. Po trzech latach, sędzia podważył swoją własną decyzję i dokonał wstecznego ukarania na podstawie domniemania winy.

Utrzymując takie stwierdzenie dokonał nałożenia kary grzywny na wnioskodawczynię, pomimo że nadal nie posiada ona żadnych innych dochodów oprócz dochodu w postaci kredytu do spłacenia.              

Jeśli ktoś jeszcze myślał, że kredyt można zaliczyć do kosztów, to się pomylił !

Od tej pory przynajmniej w Starachowicach jest on dochodem!

Pozdrawiam wszystkich bogaczy z kredytami do spłacenia.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Obstawiam że ten geniusz trafi teraz do PKW ,wie chłop jak się ustawiać .Pzdr. i 5*
 • Nie tylko w Starachowicach!!!
  TAKICH ORŁÓW A RACZEJ CEPÓW STAN TOGOWY JEST BOGATY JAK KRAJ DŁUGI I SZEROKI.

  Poza tym nie wiem jak można używać pojęcia dochód bez uszczegółowienia znaczenia tegoż terminu, albowiem dochód to po prostu zysk, który jest wynikiem różnicy pomiędzy przychodami a kosztami uzyskania dochodów.

  Mam wrażenie, że tym nieukom, którzy stali się sędziami na podstawie urodzenia w familiach UBekistanu lub też koczowniczego przypisu do klasy terrorystyczno-kleptokratyczno-próżniaczej - wszystko się miesza jak przysłowiowe gówno w betoniarce.

  ABY URATOWAĆ SYSTEM SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSCE TO PODSTAWOWY PLAN MUSI SIĘ ROZPOCZĄĆ OD WYMIANY KADR!

  Stąd hasło pierwsze TOGOWCY DO WIDEŁ I GNOJU!!!!

  Skoro zrobili z wymiaru sprawiedliwości powszechny gnój więc sami powinni tą gnojowicę sprzątać!!!!


  DRUGI POSTULAT TO PUBLICZNE SPALENIE TALMUDU ABY JUŻ WIĘCEJ TOKSYCZNE PSEUDOPRAWO NIE MĄCIŁO UMYSŁÓW I NIE SKRZYWIAŁO PODATNYCH NA ZŁO CHARAKTERÓW!!!!
 • kredyt jako wierzytelność / dochód
  A komornicy z kolei zajmują pożyczki i kredyty i jest to zgodne z "prawem". Co do tego sędziego, to może tak zgłupiał, że uwierzył w bzdury jakoby kredyt konsolidacyjne jest zyskiem http://kredyt.sanok.pl/kredyt-konsolidacyjny-co-nalezy-wiedziec/ oczywiście nie jest, bo jest droższy ostatecznie od kredytów które skonsolidował.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY