Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Czas na zmiany w polityce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pięcioletni okres prezydencji Bronisława Komorowskiego wskazuje na uległość dla Rządu PO - PSL.

 

Kampania prezydencka pokazuje prawdziwe oblicze obecnej władzy.

Mamy dwóch znaczących kandydatów i kilku innych.
Obecnego Prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz Andrzeja Dudę z PiS. Obaj walczą o poparcie wśród społeczeństwa.
Pozostali stoją w ich cieniu, co nie oznacza, że nikt z nich nie zasługuje na to stanowisko.

Kandydat PiS, Andrzej Duda zawiera oficjalne umowy ze społeczeństwem, podpisuje umowy na piśmie. Przedstawia się, jako wykształcony, ambitny, inteligentny z miłą aparycją kandydatem, gotowy do walki o nasze dobro.
Ma chęć i siłę do zmian na lepsze.

Bronisław Komorowski, pełni obowiązki Prezydenta Polski od 8 lipca 2010 roku. Obowiązki te przejął po katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku w sposób pośpieszny, nie do końca czytelny dla narodu.
Bardzo wiele kontrowersji dotyczyło też prawdziwości jego pochodzenia – życiorysu oraz służb WSI.
Pięcioletni okres prezydencji Bronisława Komorowskiego wskazuje na uległość dla Rządu PO-PSL.
Podpisał wiele niewłaściwych ustaw, przez co przyczynił się do znacznego pogorzenia życia i bezpieczeństwa społeczeństwa polskiego.
Za jego prezydentury Polska dla polaków stała się państwem restrykcyjnym, policyjnym, nie przyjaznym, młodzi w pogoni za normalnością, spokojem i stabilizacją życia masowo uciekali za granicę i trend ten wciąż trwa.

  
B. Komorowski stał w cieniu i pokazywał się tylko w sprzyjających dla siebie okolicznościach, przez co zdobył poparcie w społeczeństwie, jako bezkonfliktowy i rodzinny prezydent.
Obraz spokojnego człowieka wraz z żoną o prawdziwych kobiecych walorach podczas dożynek, czy wśród dzieci zawsze sprawia miłe wrażenie.

Niestety dla mądrych i spostrzegawczych Polaków ten element nie jest w stanie zaciemnić czarnej rzeczywistości prezydenta B.K.


Obecny prezydent przedstawia program budowania zgody, porozumienia i dialogu. „Zgoda buduje” to jego motto.
 
Demonstracje rolników przed Kancelarią Premiera w Warszawie, protesty i demonstracje górników, niezadowolenie całego społeczeństwa dotyczącego utraty ziem, czy też prywatyzacji lasów państwowych i wiele innych to tylko część problemów gdzie postulaty Bronisława Komorowskiego mówią jasno, że w jego wydaniu to motto to tylko slogany daleko mijające się z prawdą.

Część społeczeństwa jest tak zdesperowana, że witają go gwizdami i demonstracjami.
Komorowski w takich sytuacjach traci głowę a czując się wszechmocnym posuwa się do odpowiedzi sugerujących groźby, co można różnie interpretować a nawet niektórzy kojarzą to z rzekomą katastrofą smoleńską.


W takich okolicznościach kandydat PiS Andrzej Duda wypada znacznie lepiej i sprawia wrażenie zmian i poprawy na lepsze.
Społeczeństwo potrzebuje takich zmian i takich zmian oczekuje.
Takich zmian obecny prezydent Komorowski nie jest w stanie nam zapewnić!
Bronisław Komorowski, wśród inteligencji i świadomego społeczeństwa nie powinien mieć szans w tej rywalizacji.
Tak, więc ci, co będą głosować na B. Komorowskiego w oczach większości będą postrzegani na równi z moherami i obciążeni winą za krzywdy polaków w III RP.
Jeśli inni kandydaci tych szans nie posiadają to celowym by było poparcie kandydata PiS abyśmy nie stracili Polski, aby nikt z nas się nie śmiał i abyśmy nie mieli żalu do siebie, tak jak to już dziś jest wśród części społeczeństwa.
Społeczeństwo w wyborach jak nie wie, na kogo głosować to wybiera mniejsze zło( tak twierdzą ci, co albo w ogóle nie głosują albo głosują na przekór), czasem głosuje tak jakby robiło sobie żarty, ale dziś już tak postępować nie można i większość powinna stanąć po właściwej stronie mając na uwadze nie tylko dzisiejszą swoją sytuację, lecz przyszłość rodzin wszystkich polaków.
To, że dziś w grupie przyjaznej obecnej władzy jest komuś dobrze to nie znaczy, że zło trwać będzie wiecznie a wszyscy wiedzą, że w rezultacie dobro i tak zwycięża.
Zastanówmy się wszyscy w związku z obecną kampanią i kolejną gdzie jest nasze miejsce.

Pozdrawiam

KOMENTARZE

 • Autor
  // W takich okolicznościach kandydat PiS Andrzej Duda wypada znacznie lepiej i sprawia wrażenie zmian i poprawy na lepsze. //

  z naciskiem na "sprawia wrażenie" z reszta jest nieco gorzej
 • @Zbójnicki pies 14:02:52
  Trudno ocenić pracę człowieka zanim jej nie wykona a z całą pewnością można ocenić tego co ją wykonał.
 • @MrKrzysiek 14:08:32
  to ocena na dzis, to fakt, a gdyby sie okazało ze jako jedyny może "wykopać' Bronka to trzeba mu w tym pomóc. Inna sprawą jest ,na ile to ewentualne stanowisko może wpłynąc na to co sie od lat dzieje.Czy miałby na to jakikolwiek wpływ
 • @Zbójnicki pies 14:17:11
  Jeśli w ślad za zmianą prezydenta dokona się zmiana opcji władzy to efekt pozytywny murowany natomiast w przeciwnym razie trzeba liczyć na charyzmę nowego prezydenta i modlić się aby wcześniej nie popełnił samobójstwa strzelając do siebie z kilku metrów.
 • Nasza świadomość
  Na 102 odsłony słaba średnia, to oznacza, że Polska musi sięgnąć dna a jej mieszkaniec skrajnego niewolnictwa niczym galernik do którego dąży obecna władza, władza która swoje majątki ulokowała poza Polską.
  Tam też nasza władza zamieszka a tu będą tylko grać w golfa.
  Polacy są hojni i stać ich na wiele np, na garnitury dla PO.
  Platforma Obywatelska wydała ćwierć miliona złotych na garnitury a dokładnie od 2010 do 2013 roku 242 tysiące zł, kolejne lata z pewnością nie były gorsze, w końcu wszystko drożeje no i inflacja.
  Jak się chce dobrze prezentować w poważnych interesach to trzeba też i dobrze wyglądać w końcu sprzedaż majątku narodowego odbywa się nie tylko obcym a i zakupy nie są łatwe.
  Sopockie molo sprzedano w 2013 roku za gotówkę pani Katarzynie Tusk za pieniążki z afery Amber Gold, komunikat o takiej treści został opublikowany na głównej stronie serwisu prezydenta Sopotu.
  Polacy są narodem, który umie się dostosować a więc i do niewolnictwa też się dostosuje i na to liczy obecna władza.
 • @MrKrzysiek 22:47:48
  Czym różni się Duda w sprawach zasadniczych od Komury???
  Czy jak Duda zostanie powołany na UP to czy nie będzie rządził Kaczyński????
  Duda opowiada się za Polską Niepodległą czy wyrazi zgodę na dalszą okupację wojsk i służb obcych Polski.
 • @Wrzodak Z. 22:57:31
  Rządy PIS-u brnęli do likwidacji Polski, zaciekle walcząc o podpisanie TL, teraz udają, że to nie oni chcieli rządów Berlina w UE.

  Mam też swoje lata i pamiętam jak niszczono autorytet L. Kaczyńskiego blokującego szkodliwe dla kraju ustawy oraz właśnie chęć podpisania TL i opóźnianie jego podpisania. Lech Kaczyński był atakowany przez PO za opóźnianie ratyfikacji traktatu lizbońskiego dopiero znacznie później działacze MW dokonali manipulacji i oskarżali go o podpisanie TL o co wcześniej naciskali i do czego dążyli.
  W tym czasie większość elity dążyła do TL tak jak do UE.
  Nikt nie wie jak będzie gdy UP zajmie np. Duda ale wszyscy wiedzą co będzie jak dalej ten urząd będzie pełnił B. Komorowski i to jest bezsporne.
  Jak będzie w Polsce dużo zależy od nas samych i naszego zaangażowania w sprawy kraju, czekanie na cud to raczej długa droga na wiele pokoleń a co do służb obcych, najpierw trzeba zrobić porządek z naszymi służbami, które teraz rządzą w Polsce.
  Pozdrawiam
 • @nocny gryzoń 20:30:17
  Inaczej.
  Nie wybieram Komorowskiego!
  Kolejny etap to zmiana premiera i rządu bo bez tego nie będzie znaczących zmian a co do mocy prezydenta to jest spora i to było widać za czasów L. Kaczyńskiego, niestety do pełnego sukcesu potrzeba dalszych zmian.
  Jednak bez zmian, czeka nas smutny koniec.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY