Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Koniec króla!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pięć lat poparcia dla Platformy Obywatelskiej

 

 

Koniec króla!

Wybaczcie, lecz dwie ostatnie debaty prezydenckie to szczyt bezczelności obecnego prezydenta Marii Komorowskiego, buta i zdziwienie, że ktoś oprócz niego też może zostać prezydentem.
Osiem lat rządów, pięć lat prezydentury nie z wyboru społeczeństwa a z nominacji.
Osiem lat gdzie nic dobrego dla nas nie uczynił, osiem lat udziału w niszczeniu Polski, pięć lat bycia w cieniu. Pięć lat poparcia dla Platformy Obywatelskiej i podpisanie ponad ośmiuset ustaw szkodliwych dla Polski. Pięć lat prezydentury, podczas której doszło do wielu afer z udziałem współpracowników, osób bliskich Komorowskiemu i członków PO.
Współdziałanie z obcym wywiadem, prawdopodobny współudział w organizacji katastrofy smoleńskiej i wiele innych.
Prezydent Maria Komorowski nie tylko nie uczestniczył w rozmowach ze społeczeństwem, nie wychodził do manifestujących, nie podejmował żadnego dialogu społecznego, ale tworzył barierę pomiędzy władzą a społeczeństwem.
Ostatnie debaty to stek kłamstw prezydenta, obraz strachu i rozpaczliwego oskarżania Andrzeja Dudy i PiS, obraz braku kultury i elementarnych zasad wychowania.
Maria Komorowski miał ogromną przewagę w mediach, co było widoczne do samego końca.
Są w śród nas tacy, co wolą nie widzieć tego, co widać i mówić, co innego niż sami myślą, są dziennikarze, artyści, sportowcy, którzy dla własnych osobistych korzyści finansowych lub wpływów wolą popierać Komorowskiego, ale muszą i oni pamiętać, że PO wiecznie rządzić nie będzie.
Polacy po prostu tak długiego upodlenia przez władzę, niszczenia kraju i ich rodzin nie wytrzymają!
Komorowski z pewnością nie zapewni nam zmian na lepsze a więc czas na zmiany.

Pozdrawiam.

KOMENTARZE

 • @japoniec 22:58:15
  Zgodnie z polskim prawem cisza wyborcza 2015 rozpocznie się o północy w dniu poprzedzającym głosowanie, czyli w tym wypadku od 23 maja 2015 roku od północy do niedzieli 24 maja 2015 do godz. 21, czyli do końca głosowania.
  A tak poza tym, jak łatwo przeciwnikom zmian na lepsze przychodzi oskarżanie i poniżanie innych.
 • Jakiego tam "Króla!" koniec...
  Jeśli już, to "krula". lub lepiej "kruliczka". Gatunku nie pisze się z dużej litery! :))). Oby Twoja mowa była złotem. Najpierw krula, a potem ministrantów rządowych i osłów sejmowych. Wszyscy przyjaciele kruliczka nadają się tylko na śmietnik... Pozdrawiam :)
 • @moher 23:10:41
  Masz rację, zwierzęta trzeba szanować i to moje określenie w pewnym sensie może je poniżać. Co do społeczeństwa to mam nadzieję, że wielu poznało prawdę a czekać nie ma na co, to ostatnia chwila potem będzie za późno. Polska jest już tak zniszczona, że wiele pokoleń będzie ją odbudowywać a więc czas zacząć.
  Pozdrawiam
 • @japoniec 23:12:45
  Dobrze, że czytasz, lecz źle że tak spieszysz się z oceną bo tam wyraźnie pisze od kiedy jest cisza wyborcza, a co do twojego usraela to jak byś więcej poczytał to tak byś nie oskarżał innych. Ja nie mam z nikim nic wspólnego z żadną partią, rasą czy innym narodem a oni są wszędzie.
  Polakowi powinno zależeć na Polsce, na rodzinie, bezpieczeństwie szeroko pojętym i stabilizacji a to kreuje podejście do pozostałych spraw.
  Jeśli od wielu lat rządzą nami ludzie bez honoru i bez polskich korzeni którym zależy tylko na interesie własnym bez względu komu nas sprzedadzą to potrzebujemy szybkich zmian a ten usrael co inni wymyślili to lipa taka sama jak głos Marii Komorowskiego w debatach.
  Pozdrawiam
 • @MrKrzysiek 23:19:34
  Zmniejszyłem króla, faktycznie zbyt dużą rangę mu przyznałem.
 • @MrKrzysiek 23:36:26 Krul Bul
  Szefem Polaków? :((((((((((((((( Czas zapłakać...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY