Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

„ NOCNE OBRADY SEJMU " PRAKTYKI TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprzedażą lasów państwowych w celu zebrania kasy na zaspokojenie roszczeń Izraela

 

PRAKTYKI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ
„ NOCNE OBRADY SEJMU „
PRAKTYKI TVP


Dziś w programie TVP INFO o godz.15.35 gośćmi byli, Sławomir Sierakowski publicysta i Roman Mańka komentator polityczny.
Tematem rozmów jak można się było domyślić, była krytyka nowego rządu Prawa i Sprawiedliwości na tle dzisiejszej decyzji Trybunału Konstytucyjnego.
Skromnie przyznano, że PO złamało Konstytucję RP, co do wyboru dwóch sędziów i dość obszernie podjęto krytykę PiS.
Można było się spodziewać, że posłużą się przykładami kontrowersyjnymi a tym były nocne obrady Sejmu zwołane przez PiS.
Roman Mańka swoją wypowiedź sformułował tak, aby wskazywało, że późne godziny obrad Sejmu do godzin nocnych, wskazują na czynione tam zło i jest to praktyka PiS.
Chciałbym tylko przypomnieć panu Mańce i wszystkim jemu podobnym, że Platforma Obywatelska w godzinach nocnych z 17 na 18.12.2014 roku, podczas gdy całe nieświadome niczego społeczeństwo polskie spało, prowadziła obrady Sejmu, obradując nad sprzedażą lasów państwowych w celu zebrania kasy na zaspokojenie roszczeń Izraela, wprowadzenia GMO i innych, działając na szkodę całego narodu polskiego.
Aby uciszyć tak ważną dla nas wszystkich kwestię przyszłych zmian, media zajęły się poseł Krystyną Pawłowicz ( PiS), jak jadła na sali podczas obrad Sejmu.
Taka krytyka i manipulacja słowna ma na celu ośmieszenie, podważenie kompetencji nowego Sejmu, ośmieszenie większości Polaków, jako wyborców nowego Rządu i doprowadzenie do jego wcześniejszej zmiany z przywróceniem PO do władzy, która doprowadziła naród polski do biedy i masowej emigracji.
Polacy za rządów PO i PSL, stracili wiarę w sprawiedliwość, wiarę w lepsze jutro.
Trybunał Konstytucyjny należy do partii PO, która jest wykonawcą zleceń na szkodę nas wszystkich.
Zasadnym by było zmienić Konstytucję i dokonać takich regulacji, aby zlikwidować T.K. w całości.
To ciało zostało wprowadzone przez komunistów i wraz z nimi powinno być zlikwidowane.
Utrzymywanie T.K. bynajmniej na zasadach politycznych zawsze będzie szkodliwe i nie ma to nic wspólnego z przestrzeganiem prawa, które w swojej niezawisłości na co dzień łamią prawie wszystkie Sądy w Polsce!   

   
 
 

KOMENTARZE

 • autor
  Autorze tej notki, przeczytaj sobie wyżej na tym portalu analizy dr. nowopolskiego i skonfrontuj ją z swoją notatką. Nie przeżywaj tak strasznie sztucznego cyrku POPIS-u, to nie o to chodzi.
  Podpowiem tylko tyle, chodzi o służbę usraelowi, służbę szatanowi i od tego oni są by panować nad swoimi niewolnikami. Czy to ważne kto będzie w TK?
  Przecież czy to będzie PIS czy PO to i tak rządzić będzie np: Lejb Fogelman.
 • @Wrzodak Z. 19:15:57
  Może masz racje , a może nie. Jak żyd amerykański każe żydowi europejskiemu leżeć, to różne dziwne rzeczy w Polsce mogą zaistnieć.
  Jak żyd amerykański ma plany względem Polski, to Niemiec może tylko warczeć ale nie ugryzie i cash też będzie. Jak będzie przyzwolenie to nawet lustracja będzie. Tylko że te plany względem Polski mogą trochę niepokoić.

  pozdrawiam,
 • @Wrzodak Z. 19:15:57
  Widzę, że spodobały ci się moje notki.
  Według mnie to ty się tu marnujesz, wiesz wszystko i najlepiej a ja tylko śledzę i pogłębiam informacje. Tusk pochodzenie usrael, Kopacz pochodzenie usrael, Wałęsa pochodzenie usrael, Kwaśniewski usrael. Życie Polaków wciąż usłane jest usraelema, jesli chodzi o Kaczyńskiego to musisz mi podać sprawdzone informacje o pochodzeniu. Może to kontynuacja ale jeśli nawet to oni i ich rodzice nie byli i nie pochodzą z usraela tylko ze Starachowic w kieleckim.
  Osobiście nigdy takiego zacietrzewienia i chamstwa jakie prezentowało i prezentuje PO nie widziałem.
 • @Zorion 20:06:04
  A no właśnie, pwstał kolejny rząd do realizacji polityki usraela w Polsce, to od nich będzie zależeć co Kaczynski zarzadzi, ale pewne jest to, że będzie tak działał aby siebie nie zlustrowac.
 • @MrKrzysiek 20:13:35
  Po - złamało konstytucję, PIS - łamie konstytucję, Duda łamie konstytucję i jednocześnie jest jej strażnikiem!!!! Fajne!!!
  Jeśli chodzi o korzenie Kaczynskich, to proszę udać się do Archiwum Akt Nowych i poszperować o Aleksandrze Kaczynskim, Rajmundzie Kaczyńskim (również w archiwum pzpr), udać się do urzędu województwa mazowieckiego i sprawdzic jak Aleksander i Rajmund uzyskali obywatelstwo Polskie. Zapoznać się z teczką agenta ,,Balbina" jest w IPN.
  Sprawdzić podróże służbowe za komuny Rajmunda oraz jego dzieci, np; kiedy otrzymywali paszporty w UWM.
  Sprawdzić zasadnosć otrzymania willi na Żoliborzy w 46 roku przez żołnierza ,,AK" Rajmunda w urzędzie W-wa Żoliborz.
  Najprościej to można wpisać w google ,,kim są bracia Kaczynscy"
 • @Wrzodak Z. 20:13:54
  Wiadomo że górale się nie będą siebie lustrować. Mało to gojów do zlustrowania, lud się ucieszy , kasa wpadnie i eliminacja konkurencji nastąpi .

  pozdrawiam,
 • @Wrzodak Z. 20:30:33
  Dziękuję za podpowiedź, ale jestem trochę za stary aby złapać się na plewy. Wałęsa też podpierał się lustracją i sądził się o swoja tezę, że nie był Bolkiem a jednak przegrał! Bolek to Bolek i nic tego nie zmieni.
  Ja jego historię znałem od ludzi ze stoczni i nie musiałem czekać na decyzje sądu.
  Całej genealogii Kaczyńskich nie znam ale wystarczy mi dwa pokolenia.
  Pana biografia jest też bogata i co najmniej dwuznaczna.
  Możemy się też mylić bo to rzecz ludzka.
  Żyjemy w czasach wielkich i częstych zmian a więc jesteśmy wielokrotnie manipulowani przez wszystkich, którzy mają dostęp do środków manipulacji.
  Pozdrawiam
 • @MrKrzysiek 12:02:13
  ...możesz napisać o tym "... co najmniej dwuznaczna."

  O co chodzi... ?
 • @Seth 12:49:58
  Tak jak napisałem, dwuznaczna a więc niejasna i niedostatecznie udokumentowana, odpowiedzi w takim razie nie mogę udzielić aby nie popełnić błędu.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY