Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 301 komentarzy

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Henryka Krzywonos Ikona Platformy Obywatelskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak czy owak oboje wybili się w elektryczny sposób.

Znów pani Krzywonos przy okazji szkalowania PiS, stała się sławna.


Ta ikona PO to podobno przypadkowy łamistrajk z 1980 roku.
Przeżyliśmy już czasy tw. Bolka, co choć bez wykształcenia ( pomocnik elektryka) bez szkoły zawodowej zrobił karierę skacząc przez płot, na który go wsadzili t…..sze z SB, pani Krzywonos jakoby tramwajarka, zatrzymując na trasie swój tramwaj linii nr 15, rozpoczęła strajk komunikacji miejskiej w Gdańsku, a nawet w całym Trójmieście!
Taki Bolek 2.
Zdaniem Krzysztofa Wyszkowskiego powodem zatrzymania przez nią tramwaju był brak prądu w sieci.
A więc to nie jej decyzja!
Jak tu nie wierzyć w siłę i moc prądu?
Pierwszy pomocnik elektryka miał moc...wców za sobą i skoczył przez płot a w przypadku pani Krzywonos tego prądu zabrakło.
Pani Henryka procesowała się nawet z Bolkiem i jak twierdziła, to ona w Polsce obaliła komunizm, to właśnie ona w chwili, kiedy późniejszy przewodniczący Solidarności i robotnicy, nie wierząc w skuteczność strajku usiłowali opuścić Stocznię, własnym ciałem zatarasowała bramęnr 1 a trzeba przyznać, że dość duża z niej Henryka, uniemożliwiała wyjście z zakładu przez całe dwa tygodnie. ( Miała spory zapas energii).
Tak czy owak oboje wybili się w elektryczny sposób.
H. Krzywonos prezentuje teatrzyk kukiełkowy, w którym odgrywa rolę Pinokia sterowanego przez PO.
Jakoś dziwnie ikony kojarzą mi się z obrazami sakralnymi a tu ani Bolek ani Krzywonos jakoś mi nie pasują.
Obie te ikony powinno się odstawić do piwnicy a w przyszłości pokazywać wnukom, jako przykład manipulacji osobami, które dały się wykorzystać partii do realizacji swoich celów mając przekonanie, że są wielcy! 
Polacy nie dajcie się manipulować marionetkom!


 

KOMENTARZE

  • Wyręczę pana Wyszkowskiego bo mu nie wypadało!
    No to "gratuluję" PO jak i wyborcom wyboru ostatniego sortu b.qwy trójmiejskiej, bo tylko takie na kurs tramwajarski wtedy wysyłano, alkoholiczki i tramwajarki łamistrajka i donosicielki MO i SB Krzywonos po zaocznym powszechniaku! Świadczy to o waszym intelekcie wyborcy, o IQ rozwielitki i kury! Krzywonos to b. pospolita trójmiejska qurwa, ostatniego sortu, bo ze spelun trójmiejskich(całe Trójmiasto o tym dobrze wie, przynajmniej starsze roczniki), do innych lokali miał ten sort zakaz wstępu, w latach 60-70 ub. wieku, tramwajarka z bezpośredniego przymusu Milicyjnego, bo ten najgorszy sort gnali do roboty wysyłając na tramwajarskie kursy, na salowe w szpitalach, sprzątaczki ulic, to była tzw. walka z lewusami, mętami społecznymi, niebieskimi ptakami i pticami do których ją zaliczano jak i jej podobne, była to dla nich fioletonosych po siwusze z niebieską, czerwoną kartką i denaturacie pewnego stopnia nobilitacja społeczna i maksymalny poziom awansu, dla tych niegramotnych, niepiśmiennych, potrafiących tylko nogi i usta rozwierać, nadstawiać dupy co im do dziś będących w starczym wieku pozostało, tym ładniejszym i ładnym zapewniano "opiekę" za darmowe korzystanie z ich walorów ze swej strony, robiono tak i w Szczecinie, na całym Wybrzeżu, w większych miastach, czyli mowa o Krzywonos po 7 klasach powszechniaka kończonego wieczorową porą - qurewstwo nie szło w parze z nauką, jak i powożenie tramwajami, no i bo wychowała dużo dzieci nie swoich oczywiście i za podatnika duże pieniądze! Byznes is byznes przede wszystkim! Jak każdy widzi demokracja ma to do siebie, że każdy kretyn, qurwa, była qurwa, złodziej, etc... może startować w wyborach licząc na to, że zawsze znajdzie się odpowiednia ilość kretynów z takim samym dossier, którzy na niego zagłosują. Ten jej i jej podobnym w Szczecinie życiorys, znam z autopsji, także niektóre milicjantki w ten sposób dorabiały do milicyjnej pensji, np. w b. spalonej Kaskadzie, Piaście i Słowianinie obok Dw. Głównego w Szczecinie. Takie jak Krzywonos można było spotkać tylko w najgorszych spelunkach Szczecina czy Wrocławia, Nowej Soli. Obalacze’80....On obalił… pół litra z Kiszczakiem w Magdalence, ona zatrzymała zatrzymany tramwaj. Powstaje film „Obalacze’80” wg scenariusza Krzysztofa Wyszkowskiego i w reżyserii Grzegorza Brauna. https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/12/obalacze-80.jpg Zenon Kwoka o Henryce Krzywonos https://youtu.be/BkdjU0IftpM .....
  • @Kula Lis 65 07:25:31
    Dziękuję za dokończenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY