Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Autorytety i eksperci PO i Ryszarda Petru

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PO zwołało sobie swoich dawnych popleczników umocowanych układowo, których wykorzystało w kampanii wyborczej w 2007 roku i nowych wykreowanych w trakcie sprawowania ośmioletniej samoistnej władzy absolutnej!


Pisałem już o odrodzonych autorytetach czy też ekspertach na usługach PO, celowo odrodzonych do walki z PiS, ale muszę jeszcze przypomnieć i dać pod rozwagę to, co ostatnio wyprawia PO i Nowoczesna Ryszarda Petru i do czego się dopuszcza!
PO nie zaakceptowało utraty władzy to już wszyscy wiedzą, ale PO dopuszcza się anarchii i staje przeciwko demokratycznie wybranej władzy, władzy wybranej przez znaczącą większość Polaków.
Towarzysze PO i Petru, domagają się ingerencji obcych państw w nasze wewnętrzne sprawy a to jest anarchia i zdrada stanu!
PO zwołało sobie swoich dawnych popleczników umocowanych układowo, których wykorzystało w kampanii wyborczej w 2007 roku i nowych wykreowanych w trakcie sprawowania ośmioletniej samoistnej władzy absolutnej!
Manipulacja medialna z zastosowaniem popleczników czerpiących z jednego dzbana razem z PO i pokazywanie tego we wszystkich mediach mętnego nurtu, ma na celu doprowadzić do ingerencji UE w naszą demokrację, naszą suwerenność i naszą wolność.
To jest prawdziwy zamach stanu i tu prezydent RP powinien działać skutecznie wyciągając odpowiednie konsekwencje przewidziane prawem wobec ludzi, którzy dopuścili się tych czynów.
Nie powinniśmy pozwalać na anarchię i poniżanie nas wszystkich z prezydentem RP na czele przez garstkę chorych na władzę ludzi, którzy nie potrafią pogodzić się z przegraną.
Przez osiem lat krok po kroku niszczyli ten kraj!
Przez osiem lat sprawując władzę absolutną sprzedali za bezcen lub oddali za darmo większą część naszego wspólnego majątku narodowego!
Przez osiem lat pozbawiali nas miejsc pracy, świadczeń socjalnych i godziwych zarobków!
Przez osiem lat okłamywali nas nie wywiązując się ze złożonych obietnic, czyniąc zło za przysłowiowe srebrniki!
Przez osiem lat zsyłali ludzi na wygnanie w celu ratowania własnego życia i swych rodzin czyniąc z nas niewolników i parobków!
Przez osiem lat odbierali nam godność osobistą i wspólnie z obcymi bankami, których człowiekiem jest Ryszard Petru, doprowadzali do utraty wielu własności a nawet życia (samobójstw)!
W ciągu tych ośmiu lat PO zaspokajało urojone roszczenia żydowskie pozbawiając Polaków majątków i próbując sprzedać lasy państwowe a te ustawy przeprowadzano w nocy!  
To wciąż czynią i nie mogą pogodzić się z tym, że jakaś partia PiS może odstawić ich od koryta i jeszcze naprawić po nich Polskę, którą tak skutecznie niszczyli przez osiem lat!
Przypomnę tym, co nie interesowali się polityką, jaka strategia przyczyniła się do wygrania wyborów przez PO w 2007 roku i czy to coś wam nie przypomina?
PO, aby wygrać wybory w 2007 roku zaangażowało do pomocy miedzy inymi:
Fundację Konrada Adenauera –(Forum Obywatelskiego Rozwoju) FOR- prof. Aaron Bucholtz alias L. Balcerowicz - Jan Wejchert współwłaściciel TVN.
W Komitecie Programowym FOR znajdujemy nazwiska Wł. Bartoszewskiego, Andrzeja
Olechowskiego, Marka Safjana, Andrzeja Zolla, Jacka Fedorowicza i wielu innych
postaci o powszechnie znanej orientacji politycznej.
Dla obalenia rządu Kaczyńskiego powołano: koalicję 21października.pl .
Organizatorami koalicji byli: Forum Obywatelskiego Rozwoju - FOR,
Fundacja im.Stefana Batorego,
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan,
Stowarzyszenie Agencji Reklamowych,
Związek Firm Public Relations,
Instytut Spraw Publicznych,
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy,
Fundacja dla Wolności,
Centrum Edukacji Obywatelskiej
Stowarzyszenie Szkoła Liderów
Forum Inicjatyw pozarządowych,
Fundacja Projekt: Polska oraz Parlament Studentów RP. W skład koalicji weszło również około
150 innych organizacji pozarządowych z całej Polski.
W ramach kampanii przygotowano reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe, które bezpłatnie emitowały największe stacje telewizyjne (Telewizja Polska, TVN, TVN 24, Polsat) i telewizje adresowane do młodzieży (MTV, Viva), rozgłośnie radiowe (PolskieRadio, Radio Zet, Radiostacja, RMF, TOK FM), dzienniki (m.in. Dziennik, Fakt, Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy), tygodniki (Newsweek, Gala, Angora), dzienniki regionalne (Dziennik Wschodni, Echo Dnia, Gazeta Współczesna, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Kurier Poranny, Nowa Trybuna Opolska, Nowiny) oraz portale internetowe (Wirtualna Polska, Gazeta.pl, Onet.pl, O2, ngo.pl). Kampanię wspierały również media lokalne.
Całkowity koszt cennikowy reklam, które ukazały się w mediach wyniósł ponad trzy miliony zł. W pozyskiwaniu bezpłatnych emisji i publikacji bardzo pomogły firmy zrzeszone w PKPP Lewiatan, domy mediowe – Universal McCann i CR Media oraz członkowie Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W przygotowaniu strategii uczestniczyły firmy DDB, Satchi & Satchi oraz Millward Brown
SMG/KRC. Hasła kampanii oraz wszystkie kreacje bezpłatnie zaprojektowała agencja
reklamowa, PZL.' Strategicznym celem koordynowanej przez FOR kampanii było
maksymalne zwiększenie frekwencji w grupie młodych wyborców, ustalono, bowiem, że
`dwudziestolatkowie wykazują się, największą akceptacją liberalizmu' i są grupą
najsilniej popierającą Platformę. Na pozornie neutralne politycznie mobilizowanie
młodych wyborców wydatkowano olbrzymie sumy. Manipulowano też zachowaniami członków organizacji społecznych, którzy często nie zdawali sobie sprawy, że uczestniczą w kampanii wyborczej PO.
Raport o kampanii podaje poparcie dla działań koalicji zgłosiło prawie 300 instytucji non-profit, mediów lokalnych, portali internetowych, szkół, oraz innych instytucji i nieformalnych grup. Wiele z nich czynnie zachęcało do udziału w wyborach z wykorzystaniem materiałów kampanii (...) Dla potrzeb kampanii wydrukowane zostały plakaty oraz naklejki, które wraz instrukcją jak głosować poza miejscem zamieszkania zostały rozesłane do ponad 700 szkół w całej Polsce. Plakaty i naklejki kampanii były rozpowszechniane lokalnie przez uczniów szkół. Strategię rzekomo apolitycznej kampanii pro frekwencyjnej opracowano na podstawie
badań prowadzonych przy Instytucie Nauk Politycznych PAN, które gwałtownie
przyspieszono w 2007 roku dzięki środkom różnych instytucji - m.in. Fundacji
Batorego, Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, ale także dzięki
pomocy z Niemiec (Wissenschafts zentrum Berlin für Sozialforschung).
Ogłoszony na stronie FOR raport zdradza, że elementem kampanii były także działania mające doprowadzić do wyłączenia lub zniechęcenia wyborców starszych wiekiem, wierzących i innych.
To właśnie w koalicji 21 października.pl, zrodził się haniebny pomysł ukrycia
dowodu osobistego babci - raport stwierdza to wprost na s. 13: `Kampania koalicji
21października miała kilka odsłon: od 30 sekundowych filmów (Zmień kraj; Idź na
wybory; parlament. Zrób to sam, Babcia) puszczanych zarówno w telewizji, jak i w
internecie, poprzez reklamy prasowe i radiowe, aż po stronę internetową.
Wynik wyborów potwierdził założenia kampanii zaprojektowanej przez koalicję
21października. W raporcie czytamy: `3 mln wyborców, którzy zagłosowali pod wpływem kampanii, pokrywają się prawie całkowicie z wielkością grupy docelowej kampanii.'
Strona Forum Obywatelskiego Rozwoju (a może raczej Forum für Bürgerschaftliche
Entwicklung in Warschau?) ujawnia jeszcze jeden wstydliwy szczegół.
www.21pazdziernika.org.pl świadczy o tym, że brutalne `anty kaczystowskie' hasła
były produkowane centralnie w biurach koalicji i rozpowszechniane na cały kraj.
Rewelacje zawarte w „Raporcie o kampanii Zmień kraj. Idź na wybory” zmuszają do postawienia paru pytań.
Po pierwsze, – jakie konsekwencje prawne zostaną wyciągnięte w stosunku do organizatorów i wykonawców manipulatorskiej kampanii wyborczej koalicji 21 października?
Odpowiedź – żadnych nie wyciągnięto!
Po drugie, – kto i w jakim trybie dokona finansowego rozliczenia ukrytych wydatków na kampanię wyborczą 2007 roku?
Odpowiedź – Nikt!
Po trzecie, – kto rozliczy organizacje pozarządowe – np. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – z wydatków i działań niezgodnych z ich statutem?
Odpowiedź-Nikt!
Po czwarte, – jaka jest odpowiedzialność szkół za tolerowanie wykorzystywania niepełnoletnich w kampanii politycznej?
Odpowiedź- Nikt się tym nie zajął!
Po piąte – czy Sejm zajmie się podejrzeniem zagranicznej ingerencji w przebieg procesu wyborczego w Polsce?
Odpowiedź- Nie!
A kto się tym miał zająć? Sami sprawcy? Odpowiedzialny był za to rząd PO!
Dziś mamy podobną sytuację, niby nic nieznaczący Trybunał Konstytucyjny, który w niczym nie zagrażał PiS nagle stał się trzecią władzą w państwie dla PO-PSL i Nowoczesnej R. Petru. Brak znaczącej większości politycznej części sędziów PO-PSL to prawdziwa całkowita utrata władzy dzisiejszej opozycji.
PO bez TK pozostaje opozycją bez władzy a to dla nich prawdziwy zamach stanu dokonany na członkach PO i Nowoczesnej, jako nowemu odłamowi PO.
Dla Ryszarda Petru to osobista klęska, dopiero wdrapywał się na szczyty kariery a tu taki hamulec w rozwoju.   
Do pieniędzy już doszedł oszukując Polaków tzw. frankowiczów, z których do dziś kilkadziesiąt tysięcy osób ma duży problem.
Tym czasem czterdziestokilkuletni Ryszard Petru ( człowiek zagranicznych bankierów) na swoim koncie według oficjalnego oświadczenia majątkowego?
Posiada: ponad 612 tys. zł. Oprócz tego w walutach obcych zgromadził: 156 818 euro, 166 336 usd i około 90 gbp. Posiada też majątek w papierach wartościowych oraz nieruchomości: mieszkanie o wartości 870 tys. zł, kolejne nieruchomość o wartości 240 tys. zł i jeszcze inną nieruchomością o wartości 100 tys. zł.
Jeździ Volvo XC60 z 2014 roku.
Takie auto może kosztować nawet blisko 200 tys. zł.
Czyje interesy będą dla R. Petru najważniejsze?
Jeśli tylko odebralibyśmy część otrzymanych srebrników tym Judaszom, to można by nakarmić nimi wszystkie głodujące dzieci w Polsce od dziś.
Taki bezwartościowy polityczny Trybunał Konstytucyjny ( tylko z nazwy), bo nie stoi on na straży Konstytucji.
Sędziowie TK otrzymują za swą służalczość 3mln 600 tyś. zł rocznie.
Bezproduktywni sędziowie sądów powszechnych zarabiający około 7 tyś zł miesięcznie i dziedziczący posadki ze szkodą dla narodu.
Co za paranoja, kilkuset posłów i senatorów, wśród, których są profesorowie, doktorzy, prawnicy, pracują tygodniami nad ustawą, którą następnie ( obecnie dziś) trzech politycznych sędziów odrzuca na jednym posiedzeniu Sądu.
Jako naród skrzywdzony przez rządy PO-PSL powinniśmy się domagać rozliczenia ludzi, przez których dziś sami nie wiemy czy Polska to jeszcze Polska czy to dzielnica UE, getto czy jeszcze coś innego!
Manipulacji i anarchii PO mamy dość!
Sądów w obecnym wydaniu mamy dość!
Prawo należy natychmiast naprawić, bo bez tego nie dokona się żadnych znaczących zmian.


 

KOMENTARZE

 • My-czyli ci, którzy choć trochę
  myślą Polska-doskonale znamy te fakty.
  Kluczem do rozwiązania większości problemów w naszej Ojczyźnie są elity lub ich brak oraz odpowiedzialność i równość każdego obywatela wobec stanowionego prawa.
  Pozdrawiam.
 • Autor
  [ Co za paranoja, kilkuset posłów i senatorów, wśród, których są profesorowie, doktorzy, prawnicy, PRACUJĄ TYGODNIAMI nad ustawą,....]


  Kpisz ???????????? Czy przespałeś kilka ostatnich ustaw, uchwalonych w ciągu 12 godzin - I , II czytanie + poprawki senackie ?????????????

  Myśli profesorów, doktorów, prawników ???????????????


  Zapewniam, że tych myśli te można zamknąć w pudełku po sałatce Pawłowicz, i jeszcze sporo miejsca by zostało..
 • Oczywiście 5 i pozdrawiam
  .
 • @reflexión 09:17:15
  Byłeś chyba na wagarach i przeoczyłeś wiele lekcji, ale nie jesteś jedyny, takich jak ty jest jeszcze wielu i dlatego tak krzyczą za demokracją, o której nic nie wiedzą a tym bardziej nie wiedzą, co przez ostatnie osiem lat się działo.
  Ta zmniejszona ilość gwiazdek to pewnie od ciebie, niestety, jeśli to ty, to pomyliłeś osoby, one dotyczą ciebie.
  Z Nowym Rokiem, życzę ci dużo zdrowia, szczęścia, rozsądku.
 • @rymark 11:22:56
  Dziękuję i z okazji Nowego Roku, życzę zdrowia, szczęścia i zadowolenia z życia i rodziny.
  Pozdrawiam
 • WALCZYK z PiS
  .
  „Pisałem już o odrodzonych autorytetach czy też ekspertach na usługach PO, celowo odrodzonych do walki z PiS ”
  raczej do WALCZYKA z PiS, przygrywanego przez orkiestrę złożoną z muzyków indiańskich i klezmer, jak dość prawdopodobnie interpretuje Michalkiewicz, chodzi o kolejną odsłonę teatru

  - https://www.youtube.com/watch?v=064s1GVUEBw&t=3m00s

  pod nazwą „POPiS demkracji”,

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/128449,zachodnia-demokracja-prawo-legalnej-korupcji-dla-wladzy#comment_1262846

  aby pospólstwo w Polsce miało swoją obiecaną prze NSZZ „S” demokrację.

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/128449,zachodnia-demokracja-prawo-legalnej-korupcji-dla-wladzy#comment_1262846

  Ktoś, kto w tej inscenizacji wyborczej z kreowaniem PiSu na „zwycięzcę”, dostrzega jakąś większą zmianę, zdaje się mieć trudności, ze zrozumieniem mechanizmów imperialnych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  jakie dziś ustalają zjawisko, nazywane polityką. Te same mechanizmy zadecydowały o wyniszczeniu paru milionów Polaków w II Wojnie włącznie z ofiarami na Wołyniu. Tym, którym się powyższy link wydaje bezpodstawny, radzę zajrzeć do książeczki Immanuel Wallerstein - „World-Systems Analysis: An Introduction”.

  Metody, jakie mogliśmy obserwować w inscenizacjach tzw. niezależnych wyborów w Wolnej Polsce znakomicie opisał specjalista żydowskiego pochodzenia Chomsky, patrz katalog metod:

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Chomsky

  Znając powyższe trudno nie podziwiać ten „walczyk z PiS” zgotowany demokratycznemu pospólstwu w Polsce. Bohaterom narodowym poświęcono ten link

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

  pewnie w nadziei, że wywoła jakąś refleksję.
 • jestem przeciwny odbieraniu bogatym i dawaniu biednym...
  ale jeśli już ktoś się na to zdecyduje to niech bierze pod uwagę wyłącznie bogaczy ze zbrodniczej PZPR ;)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY