Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 304 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Fakty TVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak zależne są media, komu służą i jakimi metodami się posługują.

W dzisiejszym wydaniu „ Faktów ” w TVN, prowadzonych przez Justynę Pochanke, przedstawiono nieudolną choć agresywną i perfidną, krytykę poseł Krystyny Pawłowicz.
Kolejny raz, widzimy jak zależne są media, komu służą i jakimi metodami się posługują.
Na cel poszła prof. Krystyna Pawłowicz.  
Posłanka PiS, oburzona wypowiedziami polityków z Niemiec pod adresem naszego kraju, wezwała do bojkotu niemieckich produktów.
Pawłowicz oceniła, że były premier, a obecnie przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk „polskiego ducha nie zgasił”
„Tusk z lewakami Polskę wyprzedali”.
Takie wypowiedzi musiały wywołać oburzenie wśród sługusów Niemiec, którzy ciężko pracowali na stworzenie Polakom poddaństwa i niewolnictwa.
Gdyby nie rzeczywistość, jaka nas otacza, można by się z tym nie zgodzić, ale w obecnej sytuacji rzeczywistość mówi sama za siebie.
No cóż, Niemcy i część elitarnych państw UE poczuła się zagrożona znaczną utratą wpływów w Polsce i zagrożeniem dla stworzonego rynku kapitałowego i wszelkiego rodzaju biznesu w naszym kraju.
Polska w okresie rządów PO-PSL otworzyła szeroko bramy dla tych państw uzależniając nas od Niemiec i UE.
Nasz rodzimy rynek upadł, sięgając nawet do nizin takich jak małe sklepiki, targi i bazary.
Polska stała się krajem, ( śmietnikiem) wszystkiego, czego zachód chciał się pozbyć.
Początek, to ekspansja starych wraków motoryzacyjnych.
Dziś możemy zachwycać się nawet żarówką przywiezioną z Niemiec, starym wieszakiem, kosiarką czy zwykłą koszulą.
Dziś prezenterki telewizyjne, lekarze, prawnicy i oczywiście artyści, ubierają się w tzw. lumpeksach i oczywiście w markowych sklepach, zachodnich producentów. 
Wmówiono nam, że najlepsze auto, to auto z Niemiec, że to najlepszy i najdokładniejszy naród.
Ciekawostką jest, że to nas Polaków wszędzie potrzebują i cenią za dokładność, umiejętności, wiedzę i pracowitość.
Jednym słowem, wszystko, co niemieckie było najlepsze tak jak za komuny, wszystko co z ZSRR było najlepsze.
Ten zalew sklepów, produktów i biznesu obcego przedstawiany był przez media, jako jedyna nasza szansa na nasze dalsze istnienie.
Tak, na istnienie a nie na rozwój, bo rozwój zapewniliśmy właśnie obcemu kapitałowi i to we wszystkich dziedzinach.
Dzisiejsza próba opodatkowania obcych banków i sieci hipermarketów, to dla nich, zamach na ich eldorado i niepewną przyszłość.
Ten atak Niemiec na Polską demokrację, to nie walka o Trybunał Konstytucyjny, nie walka o jakieś tam media, to walka o ich przyszłość w naszym kraju, o ich wpływy i ich biznes.
Dlatego też dzisiejsze wydanie „ Faktów” było próbą wyśmiania i poniżenia poseł Krystyny Pawłowicz na bazie dziecinnie prostych obrazków pokazujących prawdę, czyli jak Niemcy zalali nas swoimi produktami i bajeczki zastraszającej małe dzieci klęską, jaką poniesiemy, bojkotując zakupy towarów, pochodzących od naszych zachodnich sąsiadów.
To była odpowiedz Niemiec na słowa w obronie naszego kraju, naszej Polski i nas wszystkich.
No cóż, muszę przypomnieć, że Justyna Pochanke w jakiś sposób została wybrana do reżimowej telewizji w PRL-u . Coś jej pomogło, czy to dzięki znajomością swojej matki zatrudnionej w FOZZ, pod kierownictwem wojskowych służb specjalnych, czy też znajomości Walterów, pewności brak.
Renata Pochanke, matka Justyny, była ścisłą współpracownicą Janiny Chim, zastępczyni dyrektora generalnego FOZZ.
FOZZ był początkiem wszystkich afer. FOZZ, największa afera III RP, uważana za praźródło wielu innych afer, do dziś ma niewyjaśnione tajemnice. Pisano o niej książki i setki artykułów, kręcono filmy.
Według niektórych polityków, decydującą rolę w działalności FOZZ odegrały wojskowe służby specjalne. W 2001 roku Justyna Pochanke dołączyła do nowo powstającego TVN24.
Wtedy TVN24 było kontrolowane bezpośrednio i w 100% przez ITI Luxembourg, beneficjenta pieniędzy FOZZ z Panamy.
Ojczym Justyny Pochanke, pułkownik Stefan Gruszczyk, był niezależnym ekspertem w sprawach Smoleńska w TVN24.
Według jego opinii, do katastrofy doszło poprzez lawinę błędów tych, którzy w niej zginęli.
Adam Pieczyński, były korespondent francuskiej gazety "El Pais", mąż Justyny Pochanke, 16 lat od niej starszy, jest redaktorem naczelnym "Faktów" TVN, osobiście dba o rzetelność i obiektywność prezentowanych informacji.
W 2014 roku "za wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa" został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Nic dodać nic ująć.


 

KOMENTARZE

 • Zamiast komentarza
  link

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html
 • Napisałem do ich szefostwa.
  klowe@scrippsnetworks.com, ken.lowe@scrippsnetworks.com, jnecastro@scrippsnetworks.com, jsamples@scrippsnetworks.com, clayton@scrippsnetworks.com, djones@scrippsnetworks.com, cgibson@scrippsnetworks.com, bjablin@scrippsnetworks.com, mgallentine@scrippsnetworks.com, publicaffairs@scrippsnetworks.com, press@tvn.pl, cbender@scrippsnetworks.com, lhenry@scrippsnetworks.com, info@mail.whitehouse.gov, Tom.Wheeler@fcc.gov, Mignon.Clyburn@fcc.gov, vice.president@whitehouse.gov, president@whitehouse.gov, speaker.beth.harwell@capitol.tn.gov, lt.gov.ron.ramsey@capitol.tn.gov, sen.mark.norris@capitol.tn.gov

  Leftist, anti-Polish and anti-American propaganda of TVN and TVN24 in Poland, owned by Scripps Networks.

  Pan Kenneth W. Lowe, Chairman of the Board, President and CEO of Scripps Networks Interactive
  Pan Joseph G. NeCastro, Prezes Rady Nadzorczej TVN S.A.

  Domagam się zwolnienia z funkcji Prezesa grupy TVN Pana Markusa Tellenbacha, który nie jest w stanie zapewnić bezstronnego i rzetelnego funkcjonowania programu telewizyjnego Fakty w TVN i audycji w TVN24. Główne zarzuty to ogromne manipulacje i nierzetelne przedstawianie informacji, ze szkodą dla Polaków, interesu Polski, Scripps Networks i USA. Pan Andrzej Duda, Prezydent RP, oraz Rząd RP w TVN/TVN24 są przedstawiani w skrajnie niekorzystnym i nieprawdziwym świetle dzięki szerokiej gamie technik manipulacji, dezinformacji lub braku wiedzy wśród dziennikarzy. Natomiast niewygodne informacje dotyczące partii Platformy Obywatelskiej (PO), która w demokratycznych wyborach utraciła władzę, oraz powiązanej z PO partii Nowoczesna, są wybielane i zawsze przedstawiane w korzystnym świetle. Dziennikarze TVN i TVN24 prowadzą swoje programy w sposób wyjątkowo przyjazny dla partii PO i Nowoczesna, a agresywny i nierzetelny wobec wybranego przez Polaków Rządu oraz partii rządzącej. Dziennikarze tych stacji sieją propagandę i nieprawdziwe informacje, jakoby Polacy się pomylili w Wyborach Powszechnych, a prezentowany przez tych dziennikarzy nieustanny język nienawiści wobec Rządu RP jest całkowicie nieuzasadniony i niesprawiedliwy. Wystarczy obejrzeć dowolny program np. p. Morozowskiego, czy p. Olejnik w TVN24. Potwierdzenie tych tez można znaleźć codziennie na największych w Polsce internetowych portalach, np. interia.pl, wp.pl, gdzie każdy znajdzie przykłady, że TVN i TVN24 kłamie i manipuluje informacjami. Zdziwienie budzi, że Scripps Networks, z kraju o ugruntowanej demokracji toleruje antypolskie i bardzo duże lewicowe zaangażowanie TVN i TVN24. Wierzę, że wynika to z niewiedzy Scripps Networks Interactive TV i Prezesa KENNETHa W. LOWE, którym zapewne zależy, aby nie stracić połowy widzów i reklamodawców. Serwisy informacyjne TVN oraz TVN24 stały się serwisami lewicowej i antyrządowej propagandy. Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach Scripps Networks zaprzestanie tej skandalicznej stronniczej i nierzetelnej działalności. Z poważaniem,

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY