Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Opozycja anarchiczna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opozycja totalna = anarchia

 

Opozycja anarchiczna!

 

 

 Postkomunistyczne struktury, stara nomenklatura oraz odnowiona na jej korzeniach Nowoczesna nomenklatura stanowią dziś tzw. „ Opozycję”.

 Każda władza potrzebuje opozycji, opozycja jest częścią kontrolną władzy oraz przedstawia własny program dla dobra narodu.

 Dziś władza nie posiada merytorycznej opozycji a jedynie anarchistów ukrytych pod immunitetami.
 Przez ponad 25 lat obecna opozycja stworzyła całe struktury władzy począwszy od sołtysa do prezydenta z Trybunałem Konstytucyjnym na końcu.

 Większość mediów w Polsce pracowała na rzecz obecnej opozycji a rozpiętość ich rąk wychodziła poza Polskę.

 Dziś w obronie prawdziwej demokracji stoi tylko demokratycznie wybrany Rząd.

Rząd większościowy składający się z członków PiS wybranych przez Polaków, rząd spełniający obietnice wyborcze dane obywatelom.

 Anarchiczna opozycja nie posiada żadnych pomysłów dla Polski, ale posiada dawno zaplanowane działania, które realizuje dopuszczając się do oszukiwania nawet własnych członków. Oszukują wielu ludzi, którzy im zaufali, wierzą w ich hasła.

 Koalicja PO-PSL doprowadziła nasz kraj do ruiny, zniszczyła przemysł, odebrała społeczeństwu wiarę w sprawiedliwość i chęć do życia w kraju bez stabilizacji finansowej, opieki społecznej i medycznej, w kraju bezprawia i korupcji, bez perspektyw do życia.

 Głównym celem było wygnanie młodych i wykształconych zdolnych do stawiania oporu władzy w poszukiwaniu chleba poza granicami kraju, bowiem najłatwiej jest rządzić ludźmi starymi bez sił na walkę, ubogimi, żebrzącymi o pracę, upodlonymi, chorymi, potrzebującymi pomocy, którzy są zmuszeni do niewolniczej pracy, do pracy za wynagrodzenie na granicy opłacalności gdzie niejednokrotnie lepiej opłacało się pracować na czarno lub pobierać zasiłek. Taka sytuacja tworzyła korupcję i poszerzała koligacje a to znacznie rozbudowało biurokrację PO-PSL a tym samym nieproduktywne miejsca pracy utrzymywane z naszych podatków.

Tak wyglądała władza poprzedniej koalicji, ilość afer przekracza 2000 i nawet nie ma sensu do nich wracać, bo ośmioletnie efekty ich pracy pozostawią swoje skutki przez dziesiątki lat.

Koalicja opozycyjna miała władzę, pieniądze i stabilną przyszłość, jednym zdaniem, dziedziczyli wszystko, dziś toczy demoniczną walkę o własne losy. Całość działań opozycji skupiona jest na walkę o władzę walcząc do ostatnich sił przeciwko władzy PiS.
 Czołowi przedstawiciele opozycji opowiedzieli się za twardą walką w imieniu ich partii przeciwko PiS. Walka o partie i stanowiska a nie o Polskę i Polaków! Ta walka opozycji niestety przekracza wszelkie znamiona demokracji jak również jasno obrazuje anarchię i chęć doprowadzenia do upadku demokratycznie wybranego Rządu. To jest siłowa próba odebrania władzy i nie powinna pozostać bezkarna. Mamy zarejestrowany obraz obrazujący łamanie prawa przez parlamentarzystów PO i Nowoczesnej, mamy zapisane ich wypowiedzi to powinno zmobilizować organy władzy do działania prewencyjnego w celu powstrzymania bezprawia i anarchii.

 Koalicja opozycyjna już dawno sama określiła się mianem opozycji totalnej a to oznacza wypowiedzenie wojny przeciwko władzy, stanie przeciwko wszystkiemu, co zechce wprowadzić rząd. Od tej pory już powinni zostać rozliczani. W żadnym państwie nie ma opozycji totalnej, to określa anarchię!

 Jeśli Polska pozwoli anarchistom na destabilizację pracy rządu, blokadę realizacji obietnic i poprawę interesów większości obywateli to będzie oznaczać, że jest to władza nieudolna.

 Biorąc jednak pod uwagę, szerokość ramion opozycji ze swoimi oficerami w wielu mediach egzekwowanie prawa przez władzę odbije się szerokim echem w kraju i za granicą i będzie to pokazane jako atak na demokrację.

 Rząd jednak nie może ulec anarchii i niech każdy z nas się zastanowi, jaki ma to wpływ na obraz Polski w świecie.

 Jeśli prawo i Konstytucja ma być przestrzegana a państwo ma być państwem prawa, to opozycję i pozostałych parlamentarzystów dotycz to szczególnie.

 Należy oczyścić sejm i usunąć anarchistów, Polacy chcą spokoju i realizacji obietnic ze strony Rządu.

KOMENTARZE

 • A co
  W najbliższych wyborach PO będzie blokować urny.
  Bo tak.
 • To już nawet nie śmieszy
  Totalna opozycja jest opozycją destrukcyjną, czyny tych ludzi bardzo źle o nich świadczą, poczynając od braku logicznego rozumowania, braku kultury do totalnego buntu przeciwko wszystkiemu co robi PiS, nawet ze szkodą dla nas wszystkich i jeszcze za to biorą duże pieniądze z naszych podatków na które zwykli obywatele ciężko pracują.
  Nowoczesną stworzono celowo jako zamiennik awaryjny PO a w obronie ich tez stworzono i opłacano KOD.
 • Nic tak nie przemawia jak obraz, no może tylko rysiek.
  Z jednego należy cieszyć, że jakaś część społeczeństwa w końcu przejrzy na oczy i zobaczy POlitykę peło i "liderów" turystycznych wypadów na maderę i do usa po iphony, to po 1,
  po 2,
  minie jeszcze parę lat / może znacznie szybciej / gdy pis też się zakopie a ludzie dostrzegą w końcu, że POmagdalenkowe POmioty / Wszystkie / powinny wylądować na śmietniku historii, oby jak najszybciej !
 • -Bezkarność i rządu rozzuchwala.
  -Popatrzcie do czego to doprowadziło w Rosji, gdzie garstka bolszewików finansowana z zagranicy obaliła zbyt łagodny legalny rząd Kiereńskiego i oszustwem polączonym z okrutną bezwzględnością sterroryzowała i zeszmaciła wielki naród.
 • @provincjał 08:05:00 "gdy pis też się zakopie"
  -W PIS jest wielu uczciwych ludzi. -To oni starają się zrobić porządek. -Nie chcesz im tego przyznać? -To chociaż nie przeszkadzaj im i nie krzywdż przez POrównanie ich ze złodziejami. :(
 • @Moher 10:07:13
  To racja.
  Jak dotąd PiS realizuje swoje obietnice wyborcze a walka ze złem jakie pozostało po poprzednikach, jest dla większości zbyt niebezpieczna i bardzo trudna do wykonania. To na co liczy większość wyborców tej partii to przywrócenie praworządności i sprawiedliwości. Mam wystarczającą wiedzę na to, aby wyrazić opinię, że w obecnej chwili jest to jeszcze prawie nie wykonalne.
  Wszystkie urzędy włączając policję, adwokaturę, prokuraturę i sądy są z sobą powiązane swoistym łańcuchem układowym w którym prawo służy tylko dla ich własnych interesów i tym dla kogo i za ile działają.
  Ten łańcuch powiązany był i jeszcze jest z finansjerą i polityką.
  Jeśli dziś pan Rzepliński sam sobie wypłacił 150tyś zł za cztery miesiące niewykorzystanego urlopu bo tak ciężko pracował ( aż 4 sprawy w roku) i w tym czasie będąc w pacy opalał się za nasze pieniądze, to jak działało prawo?
  Ostatnie blokady sejmu świadczą tylko o tym, że przedstawiciele anarchicznej opozycji mieli dotąd pełną władzę i zapewnione bezpieczeństwo. Oni wciąż myślą, że rządzą i wciąż nic im nie grozi.
 • @MrKrzysiek 21:54:10 -Rząd ma władzę i poparcie w Narodzie.
  -Jeśli Polacy się zjednoczą i mądrze poprą rząd aktywnie w celu wyczyszczenia kraju z tego gnoju, a rząd znajdzie do tej pracy uczciwych ludzi w odpowiednich służbach to i ta stajnia Augiaszowa się da wyczyścić. Nawet WSIoków i inne mafie da się wtedy pogonić i pozbawić pazurów. -Trzeba tylko informować ludzi kto jest kto i działać zdecydowanie. -Kuntatorstwo i przesadna ostrożność oddają inicjatywę w ręce przeciwnika, dając mu czas na podstępne działania. -Pajęczynę powinno się niszczyć jednym ruchem palca. -Bezkarność rozzuchwala złoczyńców! -Będzie dobrze. SZCZĘŚĆ BOŻE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY