Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 304 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Poszukiwani, skrzywdzeni przez Sąd Rejonowy w Starachowicach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostateczna walka z Wydziałem Niesprawiedliwości!

 

 

 Pilnie poszukuję osób, które zostały skrzywdzone, przez sędziów Wydziału Cywilnego z Sądu Rejonowego w Starachowicach.

 

Moja najbliższa rodzina, została ograbiona postanowieniem niezawisłego Sądu, z rodzinnej własności.

Dodatkowo ponieśliśmy bardzo wysokie straty z tytułu prowadzenia sprawy przez 8 lat, doprowadzono do nas do utraty zdrowia i obciążono kosztami postępowania.

Sprawę prowadził najlepszy dla sędziego Artura Kaczora, sędzia referent Wojciech Kucharski.

Sędzia tak dobry dla swoich, że przez 8 lat nie dało się go wyłączyć.

Jednostka ta potrafiła odrzucić wszystkie istotne dowody w tej sprawie, sprefabrykować potrzebne do realizacji zamierzonych planów, zbagatelizować samowolę budowlaną poprowadzoną w trakcie sprawy i jak się okazało, to był również wspólny cel.

Ta samowola została w późniejszym okresie zalegalizowana w jeszcze lepszy sposób, gdyż sędzia ze zwykłej działki bez dojazdu, stworzył działkę budowlaną z dojazdem i przekazał ją na własność swoim.

Aby można było tego dokonać, sędzia systematycznie nas nękał, wywierając nacisk psychologiczny poprzez, straszenie wyimaginowanymi i wyolbrzymionymi karami jak również realnie karał, poniżał w obecności stron i zaprzyjaźnionych świadków z doprowadzeniem do stanu, że przez ostatnie lata, przestaliśmy uczestniczyć w posiedzeniach ze względu na obawę przed dalszymi szykanami i bezprawnym karaniem, wobec  braku pomocy ze strony jakiejkolwiek instytucji.

Prokuratura Rejonowa ze Starachowic nie znalazła podstaw do prowadzenia sprawy przeciwko tej wybitnej osobowości, nikt do dziś nie zajął prawidłowego i merytorycznego stanowiska w tej sprawie. Wszelkie odwołania do kolejnych instancji nie odniosły skutku, ze względu na panującą w tych instytucjach znieczulicę i wzajemne towarzyskie układy.

 

Pisałem o tej sprawie od wielu lat, ze względu na powtarzające się te same okoliczności, nie pisałem kolejnych artykułów, lecz teraz sprawa się zakończyła i czas rozpocząć właściwą przeciwko fantastycznym i niezawisłym sędziom za ich lojalność dla swoich kolegów i zaprzyjaźnionych stron.

 

Proszę wszystkie osoby, które czują się realnie skrzywdzone przez sędziów z Wydz. Cywilnego Sądu Rejonowego w Starachowicach w tym tych, którzy osobiście zostali skrzywdzenie przez sędziego Wojciecha Kucharskiego czy Artura Kaczora, nawet jeszcze w czasach, gdy zajmowali inne stanowiska.

 

Sprawa dotyczy nas wszystkich, czyli wszystkich skrzywdzonych przez Wymiar Niesprawiedliwości.

Proszę o nadsyłanie informacji bezpośrednio na moją pocztę.

 

KOMENTARZE

 • Autorze
  Jestem jednym z poszkodowanych przez "sądy", nawet kasacja Ziobry w SN nie pomogła. Rebeliantka wszystko wie, ja jestem teraz w Belgii.
 • @kula Lis 67 17:53:36
  Witam, jeśli jest Pan ze Starachowic to proszę o kontakt na pocztę dziennikarz.neon24@wp.pl
 • @MrKrzysiek 21:12:10
  Jestem z Opola. Obecnie w Belgii.
 • @kula Lis 67 18:17:40
  Poszukuję wszystkich skrzywdzonych przez Sąd lub sędziów, pracujących obecnie w Sądzie Rejonowym Starachowice w Wydz.Cywilnym, a w szczególności tych wymienionych w artykule.
  Pozdrawiam
 • Skrzywdzonych przez Sąd w Starachowicach jest wielu, a czy wśród nich znajdzie się jeden, mądry i odważny?
  Bez wspólnego porozumienia osób skrzywdzonych i połączenia sił, nawet dobra zmiana nie pomoże. Trzeba władzy wskazać właściwą drogę działania i wskazywać wady jakie trzeba usunąć, a w tedy dopiero dojdziemy do prawdy i będziemy mogli uzyskać sprawiedliwość.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY