Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 302 komentarze

solidarni 2010

MrKrzysiek - Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski. Dziennikarz neon24.pl

Katastrofa smoleńska.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkie wcześniejsze ustalenia różnych niezależnych środowisk i ostatnie naukowo poparte potwierdzają – zamach.

 

Opinie na temat katastrofy z 10.04.2010 roku, w której zginęło 96 osób: prezydent RP z małżonką, ostatni prezydent na uchodźstwie, wicemarszałkowie, dowódcy wszystkich Sił Zbrojnych RP, parlamentarzyści, przedstawiciele ministerstw, instytucji państwowych, organizacji kombatanckich i wiele innych osób stanowiących delegację polską na uroczystości związane z 70- tą rocznicą zbrodni katyńskiej, są zbieżne wśród wielu internautów oraz niezależnych komisji niezwiązanych z MAK i Komisją Millera.
Od pierwszych godzin po tragedii śledziłem każdy ruch w tej sprawie. Zacząłem też pisać na Salonie24 i zamieszczać informacje na You Tube.
Wielu wybitnych niezależnych badaczy i specjalistów oraz cała rzesza internautów zajęło się wyjaśnianiem przyczyn tej katastrofy.
Powstało mnóstwo hipotez i prawdopodobnych scenariuszy, które choć nieraz całkowicie odbiegały od siebie, to jednak należy zauważyć, że wszystkie wskazują na udział osób trzecich a nie na zwykłą katastrofę.

Celowe działania przedstawicieli Platformy Obywatelskiej oraz ich zachowanie przed i po katastrofie wraz z Bronisławem Komorowskim, wskazują na możliwość udziału w przygotowaniu i pomocy przy realizacji - zamierzonej katastrofy.
 
Na prezentacji prof. K. Nowaczyka i prof. W. Biniedy, 25 listopada 2011, przedstawiono analizę ostatnich minut lotu TU-154M, która została przeprowadzona w stanach Zjednoczonych i zgodnie z tą analizą jednoznacznie stwierdzono, że do katastrofy doszło za przyczyną działania osób trzecich i nie była to zwykła katastrofa lotnicza.
 
Wszystkie wcześniejsze ustalenia różnych niezależnych środowisk i ostatnie naukowo poparte potwierdzają – zamach.
 
Brak jest dowodów, aby pociągnąć do odpowiedzialności konkretnych ludzi za udział i przygotowanie tego zamachu, ale mam nadzieję, że jeśli wszyscy nadal będziemy deptać po piętach tym ludziom i dążyć do wyjaśnienia tej tragedii, to prawda wyjdzie na jaw już niedługo.
 
Czasy się zmieniają i środowiska też, jak widać po tym, co dzieje się w PiS.
Ś. p. Lech Kaczyński i jego brat Jarosław to prawdziwi patrioci, ludzie honoru, pragnący dobra całej ojczyzny.
Tacy są dziś nie popularni, staroświeccy, zacofani a nawet określani, jako chorzy psychicznie.
 
Dla poszerzającej się globalizacji tacy patrioci są tylko kulą u zdrowej nogi.
Nowocześni rządzący muszą patrzeć daleko w przód, nawet dalej niż mogą i odrzucić przeszłość – zapomnieć.
Dlatego też nauczanie historii znacznie się ogranicza, odwiecznych i wciąż działających wrogów medialnie przekształca w przyjaciół i tracąc własną tożsamość prze się do przodu.
Trochę się zagalopowałem, lecz informacje o zdejmowaniu krzyży, likwidowaniu godła ze strojów piłkarskich oraz z dyplomów w celu, ( uzyskania własnych korzyści), woła o pomstę do nieba!
To jednak i tak kropla w porównaniu z oceanem nienawiści do Polskich Patriotów i mordem w Smoleńsku.
Ostatnia propozycja wznowienia kary śmierci ma sens i nawet nie zabrania jej Katechizm, ale to i tak zbyt niska kara dla tych, którzy doprowadzili do tej tragedii i żyjąc wśród nas, czynią zło bijące tym razem w zwykłych obywateli.  
   

KOMENTARZE

 • nie była to zwykła katastrofa lotnicza.
  wyniki badań prof. Biniendy i prof. Nowaczyka oraz ich współpracowników i przyjaciół wskazują jednoznacznie, że uwspólnione raporty millerodiny to hucpa zapewniająca alibi sprawcom schowanym pod parawany oficjalnych struktur państwowych. nie dostrzeganie tego i ewentualne zasłanianie ich dorobku medialnymi zadymami tylko to potwierdza.
 • "Nowocześni rządzący muszą patrzeć daleko w przód (...) "
  Nasi nijak nie są nowocześni bo ich priorytetem jest wyłącznie "tu i teraz", krótko mówiąc interesuje ich tylko jedno - jak najdłużej utrzymać się przy władzy, nic poza tym. Dlatego dogadzają tym, którzy potencjalnie mogą przedłużyć im pobyt przy korycie i niszczą na swojej drodze wszystko co stwarza dla nich zagrożenie. Największym są Polacy, dlatego ich niszczą dostępnymi sobie środkami.
  Co z tego, że obrywa się też lemingom, które ich wybrały ? Przecież lemingi to też Polacy, zatem wróg...

  Pozdrawiam.
 • Od 10.04.2010r myślący samodzielnie wiedzieli!
  Przecież wystarczy poszukać w internecie wypowiedzi specjalistów badających katastrofy lotnicze i zobaczyć zdjęcia różnych katastrof,
  już po 10.04.10r były wypowiedzi o użyciu bomby termobarycznej.
  Każdy mający fizyke na poziomie średnim też powinien wiedzieć,
  /nie mówiąc już o wyższych kwalifikacjach/że spadając z kilkunastu metrów taki "bombowiec"/chodzi o ciężar/nie rozsypie się w drobne cząsteczki a część "wyparuje"?A ciała ludzkie badało się poprzez DNA
  i wiele ciał było nagich/jaka siła ściągnęła ubranie?olbrzymie podciśnienie
  stwierdzili naukowcy/.Ale ważniejsze jest, kto był "kretem" w kancelarii
  śp.prezydenta, kto "wymyślił" ten nagły wyjazd do Wilna tak by prezydent nie mógł jechać pociągiem z rodzinami katyńskimi jak planował?Kto pozwolił wsadzić do jednego samolotu całą ELITE wraz
  z całym dowództwem armii polskiej? Dlaczego na lotnisku Sewiernym
  nie było nikogo z kancelarii by przywitać delegacje/a byli p.Turowski i Bahr/./P.Sasin zamiast na lotnisku to ustawiał krzesła i mikrofony
  w Katyniu?Nie było ani samochodów,ani autokarów,ani karetek,ani
  wozów strażackich?/wszędzie na świecie to standart/Cała ta ochydna
  "informacja" po tej tragedii zasługuje na.......a wszyscy,którzy dopuścili się zaniedbań w przygotowaniu tej wizyty zostali awansowani?
  A Polska straciła po raz kolejny wspaniałych Polaków-patriotów;ELITE!
 • Nieprawda
  Nie był to zamach ponieważ samoloty rozrywane bombami nie spadają bez pożaru i bez huku na kilka kilometrów i zawsze pozostawiają kratery w ziemi.

  A gdyby to był zamach to Jarosław kaczyński powinien Sasina, Dudę, Oparę i Wierzchowskiego podać do sądu za nieprzygotowaną wizytę a nie promować i popierać w wyborach do parlamentu..(Sasin i Duda zostali parlamentarzystami z list PIS)


  Autor:
  "Jestem zwykłym człowiekiem który zdobył wszechstronne doświadczenia przeżył trochę lat i umie wyciągać wnioski "

  No to proszę wyciągać.
 • @konserwatystka
  Zgadzam się z tymi uwagami konserwatystki dlatego dodam niewiele więcej od siebie.

  No to proszę wyciągać

  a od siebie : I proszę zadawac pytania?
 • Nie ma zbrodni doskonałych
  -“...mam nadzieję, że jeśli wszyscy nadal będziemy deptać po piętach tym ludziom i dążyć do wyjaśnienia tej tragedii, to prawda wyjdzie na jaw już niedługo.”-

  Napewno świat się dowie i zbrodniarze będą ukarani! Ktoś powiedział, że nie ma zbrodni doskonałej i jest tylko kwestią czasu kiedy prawda będzie znana.
 • @konserwatystka
  Czy to żart czy kpina?
  Czyżbyś była z Komisji Badań Wypadków Lotniczych?
  Ten samolot nie spadł z dużej wysokości a do ewentualnego wybuchu również nie doszło na ziemi lecz nad nią. Skąd miałby powstać krater?
  Część świadków słyszało Huk natomiast pożaru owszem raczej nie było.
  W artykule zamieściłem informacje, że teorii powstało wiele, tak naprawdę to nawet nie wiadomo czy tym samolotem leciała nasza delegacja. Nikt tego nie jest w stanie dotychczas ustalić z prostej przyczyny. Wszystko jest w rękach Rosji.
  Aby wyciągać wnioski najpierw należy nauczyć się korzystać z własnego mózgu. Dziś wiadomo tylko tyle, że to był zamach.
  Przepraszam jeśli uraziłem a ten twój wpis był żartem.
  Pozdrawiam
 • @Vars
  Abyśmy jeszcze my sami tego dożyli, musimy wciąż o tym przypominać i obserwować tych co decydują o naszych losach.
  Pozdrawiam
 • @MrKrzysiek:"Część świadków słyszało Huk natomiast pożaru owszem raczej nie było."
  Pisanie "huk" dużą literą nie spowoduje, że huk będzie większy.

  Huku oczywiście nie było żadnego. Bahr z Wierzchowskim, którzy stali około 600-800 metrów od "zdarzenia" twierdzą, że"

  "(...) Samolotu samego nie widzialem, dlatego że miejsce w którym my oczekiwaliśmy było bardziej oddalone. natomiast to że coś się stało zorientowałem sie takim nagłym ruchu gospodarzy, po gestykulacji oraz po tym, że zaczęly jechać auta..Myśmy natychmiast wsiedli w auto swoje po to by jechać za strażą pożarną, bo jeżeli się zobaczyłem że jedzie straż pożarna przez środek lotniska to zorientowalem się, że coś się dzieje. Dlatego byliśmy w tym miejscu dosłownie w kilka minut po wydarzeniu.
  (...) Trzeba było przebiec przez taką łąkę, która była mokra i się zapadaliśmy biegnąc. No i zobaczyliśmy właśnie cały szereg tych elementów i wydobywujący sie dym ttak jak z takich ognisk, jak czasami widzimy na polach. gdzieś w jesieni. No i oczywiście wszystkie te części, to była tylna bardziej część samolotu i która została zmniejszona do tej wielkości, którą państwo widzieli wielokrotnie tam w telewizji. W każdym razie pierwsze wrażenie jest takie, że coś jest ogromne zmniejszyło się, spłaszczyło do jakichś nieprawdopodobnych rozmiarów."

  A Wierzchowski:
  "Nagle zauważyłem, że grupa rosyjska się rozchybotała. Jest takie powiedzenie "przysiąść z wrażenia". Oni przysiedli w skali masowej, jakby coś ciężkiego na nich spadło. Jednocześnie zobaczyłem wyskakujący od lewej strony samochód straży pożarnej. Wcześniej go nie widziałem, widocznie był schowany na zapleczu. Minął nas z dużą prędkością i gnał w poprzek lotniska.W ułamku sekundy skojarzyłem te dwa fakty i: Coś się stało! - krzyknąłem do swego kierowcy. Żaden pojazd nie będzie przecież jechał przez lotnisko"


  [po co ja to piszę, każdy kto zajmuje się smoleńskiem zna te zeznania bardzo dobrze.. dlaczego rżną głupa?]


  Pan, autorze notki nie jest w stanie mnie niczym urazić. Obraża pan sam siebie swoją ignorancją lub znacznie czymś gorszym.
  Tylko proszę sobie nie mysleć, że dalej będzie pan siał wrogą propagandę i tumanił jakimś zamachem.
 • @konserwatystka
  Dobrze że się nie gniewasz, moim zadaniem nie jest obrażanie kogokolwiek, lecz tego czy to był zamach czy też nie, to nie trzeba nikomu udowadniać. To widział każdy myślący Polak od samego początku. Dalszy przebieg spraw tylko potwierdzał ten fakt.
  Do dziś bo widać w jakim kierunku zmierzają politycy.
  Co do tej katastrofy to już wypowiedziała się cała masa wybitnych naukowców i wszyscy potwierdzają że do katastrofy doszło za przyczyną osób trzecich, a więc ja nie muszę teraz rozdmuchiwać tego co powiedział jeden spiskowiec z drugim i robić wodę z mózgu tym co nie są tak zorientowani w tej spawie jak my.
  Pozdrawiam i zalecam dogłębną analizę bo taką jaką przedstawiasz znają wszyscy z mediów.
 • @MrKrzysiek
  ..."dlaczego rżną głupa?"

  .. [a na dodatek kłamią w żywe oczy?]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY